Pokud jste v České republice, pak nenajdete atraktivnější místo pro sportovní sázení a online kasina, než je sázková kancelář Mostbet. Společnost je známá svými vysokými kurzy, širokou škálou událostí, ziskovými bonusy a speciálními nabídkami, sázkami zdarma, zatočeními zdarma a rychlými výběry. Přihlášení na platformu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení, stačí si stáhnout mobilní aplikaci.
xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

IT outsourcing

 

Snižte náklady na provoz firmy pomocí externích pracovníků. Výhodou externích IT pracovníků je, že platíte pouze za to, co potřebujete. Postaráme se o váš software i hardware. V případě havárie nebo nečekaných komplikací jsme tu pro vás 24 hodin denně. Postaráme se o integraci nového hardwaru a softwaru, správu sítě a serverů, odborné poradenství, audit IT. Umíme efektivně monitorovat běh systémů, zálohovat, kontrolovat a obnovovat data, vymyslet zcela mobilní řešení, nebo poradit s cloudem.

Vytváříme řešení přizpůsobená konkrétním požadavkům a cílům. Každý zákazník má jiné požadavky a proto i naše řešení jsou individuální. Jedná se o převzetí správy informačních technologií třetí stranou.  ICT řešení může být jak komplexní, tak segmentové.

KOMPLEXNÍ IT OUTSOURCING

 

  • Konzultace se zákazníkem, zjištění potřeb a požadavků
  • Návrh optimálního řešení (softwarového i hardwarového)
  • Správa počítačových sítí a serverů
  • Uživatelská podpora, proškolení personálu
  • Servis systémů (softwarové i hardwarové upgrady)
  • Hlavní výhodou kompletního outsourcingu naší firmou je soudržnost. Za všechny systémy zodpovídá jedna strana a je tudíž zajištěna maximální funkčnost.

SEGMENTOVÝ ICT OUTSOURCING

 

  • Návrh částečného řešení dle požadavků
  • Dodavatel má odpovědnost pouze za část komponent, o které se stará
  • Zahrnuje i jednorázové služby v oblasti IT

Outsourcing přináší jak ekonomické, tak personální výhody vašemu podniku

Není třeba dalších nákladů na provoz vlastního oddělení pro správu IT, je zaručena dostupnost odborníků, kteří jsou přesně seznámeni se systémem zákazníka

POPTÁVKA SLUŽEB

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt