Firma FELI v.o.s. vznikla v roce 1992 a zabývá se dodavatelskou činností obchodních systémů. Tato dodavatelská činnost sestává z návrhu systému, dodávky výpočetní techniky a počítačových sítí, instalací systému, zaškolení obsluhy a správcovské činnosti na dodávaných systémech.

Dodáváme celé systémy na klíč, nebo jakoukoliv výše uvedenou část, dle přání a potřeb zákazníka.

Součásti SHOPTRONICU je i internetový on-line i-Obchod a rozhraní pro napojení internetových obchodů třetích stran

Častou činností je i přechod na systém SHOPTRONIC z jiných programů. Při této činnosti zajišťujeme také převod dat z původního programu do systému SHOPTRONIC a nasazení SHOPTRONICU bez přerušení činnosti firmy.

Správcovská činnost zahrnuje všechny činnosti potřebné pro chod výpočetní techniky ve firmě, správu počítačových sítí, údržbu hardware a operačních systémů počítačů, správu instalovaného software a firemního obsahu, internetovou konektivitu, agendu datových schránek a digitálních podpisů, zajištění inovací a v neposlední řadě zabezpečení systému – ochranu před napadením zvenčí, zevnitř firmy a antivirovou ochranu.

Dále zajišťujeme speciální a atypické softwarové práce z oblasti výpočetní techniky, převody dat. Propojování různých počítačových programů – např. Shoptronicu s vybraným účetnictvím.

Pro potřeby práce z domova nebo na cestách instalujeme systém vzdáleného přístupu na firemní počítače. U firem s více geograficky vzdálenými pracovišti s lokálně uloženými daty převedeme systém na systém s jedinými centrálně uloženými daty a on-line přístupem všech ke všem datům. A to i u DOS systémů.

Pro potřeby prezentace firmy vytvoříme www stránky včetně zajištění webhostingu.

onas

RYCHLÝ KONTAKT

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Nelze přečíst? Klikněte pro nový kód.

Start typing and press Enter to search