Firma FELI v.o.s. vznikla v roce 1992 a zabývá se dodavatelskou činností obchodních systémů. Tato dodavatelská činnost sestává z návrhu systému, dodávky výpočetní techniky a počítačových sítí, instalací systému, zaškolení obsluhy a správcovské činnosti na dodávaných systémech.

Dodáváme celé systémy na klíč, nebo jakoukoliv výše uvedenou část, dle přání a potřeb zákazníka.

Součástí naší práce je i servis informačního systému SHOPTRONIC.

Správcovská činnost zahrnuje všechny činnosti potřebné pro chod výpočetní techniky ve firmě, správu počítačových sítí, údržbu hardware a operačních systémů počítačů, správu instalovaného software a firemního obsahu, internetovou konektivitu, agendu datových schránek a digitálních podpisů, zajištění inovací a v neposlední řadě zabezpečení systému – ochranu před napadením zvenčí, zevnitř firmy, antivirovou ochranu a automatické zálohování na chráněné uložiště.

Dále zajišťujeme speciální a atypické softwarové práce z oblasti výpočetní techniky, převody dat, propojování různých počítačových programů.

Pro potřeby práce z domova nebo na cestách instalujeme systém vzdáleného přístupu na firemní počítače a systémy vzdáleného spouštění vybraných programů. U firem s více geograficky vzdálenými pracovišti s lokálně uloženými daty převedeme informační systém na systém s jedinými centrálně uloženými daty a on-line přístupem všech ke všem datům.

Pro potřeby prezentace firmy vytvoříme www stránky včetně zajištění webhostingu.

 

onas

RYCHLÝ KONTAKT

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Nelze přečíst? Klikněte pro nový kód. captcha txt

Start typing and press Enter to search